Lauren Kate- Pád 1. díl

9. prosince 2011 v 10:27 | Sissi |  Knihy
Úžasná kniha, je vlastně o Anděléch- více v celém článku. Tuhle knihu mám doma a doporučuji vážně každému. :) Zdarma jí stáhnete tady: http://www.uloz.to/8571925/lauren-kate-fallen-doc


Některým andělům je souzen Pád...

Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.
Popis
Sedmnáctileté Lucindě se do internátní školy Meče a kříže vůbec nechce. Není divu: spíš než obyčejná internátní škola je to polepšovna pro mladistvé delikventy. Premiantka z prestižní novoanglické přípravky skončila v ponurém prostředí georgijských močálů kvůli úmrtí chlapce, k němuž došlo na jejím prvním (a jediném) rande v životě - úmrtí, které nedokázala uspojivě objasnit ani ona, ani policejní vyšetřování. Luce sama nechápe podivné věci, které se kolem ní odmalička dějí.

Trailer:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | Web | 11. prosince 2011 v 11:49 | Reagovat

ahoj, jak to děláš, že se ti na titulní stránce objevuju ''celý článek'' já bych to chtěla taky umět :D prosím porad...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama