Lauren Kate-Muka 2. díl

9. prosince 2011 v 10:34 | Sissi |  Knihy
Tuhle knihu jsem taky četla a musím říct, že je podle mě lepší než 1. díl. Tuhle knihu taky doporučiju. Více v celém článku. Tady si to můžete zdarma stáhnout: http://www.ulozto.cz/8721591/lauren-kate-torment-doc


Kolik životů musíte prožít, než najdete někoho, pro koho stojí za to zemřít?
Když se Lucinda Priceová po pohnutých událostech ve škole Meče & kříže dostane do kalifornské Pobřežní akademie, zdá se, že se všechno obrací k lepšímu. Její nová škola se s pochmurnou polepšovnou v georgijských močálech nedá vůbec srovnat: akademie byla založena pro nefilimské studenty, tedy pro potomky lidí a andělů. Studium je tady mnohem zajímavější, andělští i démonští učitelé mnohem přívětivější a Luce si postupně nachází i nové přátele, kteří jí pomáhají vyrovnat se s tragickou smrtí kamarádky Penn.

Pobřežní akademie má jen jednu vadu na kráse: není tu Daniel, Luceina spřízněná duše, padlý anděl, s nímž ji od počátku věků pojí láska silnější než smrt, ale také krutá kletba. Daniel zmizel za jakýmsi tajným posláním, o němž Luce odmítá cokoli prozradit. V osamělé dívce tak narůstají pochybnosti o tom, jestli je Danielova verze minulosti ta jediná správná. Cítí, že Daniel jí něco tají. Kde teď je a co dělá? Proč se dal dohromady se svým odvěkým rivalem Camem? A kdo jsou slepí Vyhnanci, kteří se záhadně objevují v okolí akademie?

Zkrátka, co když bylo všechno jinak? A co ji čeká, pokud se vydá temnými chodbami stínů minulosti a pokusí se záhadám přijít na kloub sama?

Anotace
Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit. Ve snaze zajistit její bezpečí ji ukryje v internátní škole pro Nefilim, potomky lidí a padlých andělů, ale brzy se ukáže, že ani tam není všechno růžové. A navíc v Luce sílí pocit, že jí Daniel lže, nebo jí alespoň neříká celou pravdu...

Trailer:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama