Akademie Evernight- 1. díl

9. prosince 2011 v 9:54 | Sissi |  Knihy
1. díl - Akademie Evernight, autor: Claudia Gray. Je to krásná kniha, četla jsem jí 2x a stojí to za to. Doporučuji každému, kdo má rád romány o upírech.

Prolog

DO ZDI NARAZIL HOŘÍCÍ ŠÍP.
Oheň. Staré suché dřevo modlitebny se okamžitě vznítilo. Vzduch zaplnil tmavý olejovitý kouř, který mě škrábal v plicích tak, že jsem se rozkašlala. Moji noví přátelé zděšeně vykřikli, popadli zbraně a připravili se na boj o svůj život.
Tohle se děje kvůli mne.
Vzduchem létal jeden šíp za druhým a plameny šlehaly čím dál výš. Zoufale jsem hledala Lucasovy oči. Věděla jsem, že mě za každou cenu bude chtít chránit, ale i on byl v nebezpečí. Kdyby se mu něco stalo kvůli mně, nikdy bych si to neodpustila.
Přestože mě štiplavý kouř pořád nutil do kašle, popadla jsem Lucase za ruku a běžela jsem s ním ke dveřím. Ale oni už tam na nás čekali.
V bezprostřední blízkosti modlitebny stála řada temných, hrůzu nahánějících postav. Nikdo z nich se neoháněl zbraněmi, přesto byla jejich hrozba patrná na první pohled. Přišli si pro mě. Přišli potrestat Lucase za porušení jejich pravidel. Přišli zabíjet.
Tohle všechno se děje kvůli mně. Jestli Lucas zemře, bude to moje vina.
Nebylo kam utéct. Nemohli jsme zůstat na místě, protože všude okolo nás šlehaly plameny a já jsem cítila, jak mě pálí na kůži. Brzy se zřítí strop a všechny nás rozmačká.
Venku čekali upíři.
Tady si jí můžete zdarma stáhnout:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama