1.kapitola

8. prosince 2011 v 15:43 | Sissi |  Příběhy
Tak tady je můj příběh, doufám, že se vám bude líbít a budu ráda, když napíšete do komentářu jestli se vám líbíl nebo ne. ;) Příběh- celý článěk.


Ležela jsem na posteli a dívala se na strop a na hvězdy, které jsem tam měla nalepené. Přemýšlela jsem, spíš jsem si přemítala včerejší rozhovor s Adamem.

" Diano, musím ti něco říct…" na chvíli se odmlčel a pokračoval " Bude to pro tebe šok, ale musím ti to říct, nikdy jsem tě nemiloval a……"

" Diano?" řekla mamka a zavřela za sebou dveře a tím mě taky vrátila zpět do reality. " přišla jsem si popřát sladké sny a dobrou noc" řekla a odešla. "Dobrou mami" zašeptala jsem. Překulila jsem se na bok a dívala na zeď, na fotky a plakáty. Na fotkách jsem byla já a Adam a moje bývalá nejlepší kamarádka. Teď mám jenom mojí milovanou Tinku. Tinka je můj krásný bílý samojed a taky samozřejmě mám i mojí ségru, ale moc se s ní nebavím. Postavila jsem se z postele a popošla k oknu, posadila jsem se na parapet, neměla jsem chuť jít spát. Dívala jsem se na měsíc a na hvězdy, pak jsem se dívala na ulici a chtěla jsem ho vidět, jak bude držet kytky za zády a usmívat se v polovičce cesty, ale když si představím, že všechno byla lež, je nesnesitelná. Chtěla jsem se mu vtisknout do náruče a nechat se ochabnout v jeho objetí, probudit se ráno vedle něho a usmívat se. Ale můžu jenom snít a myslet na minulost. Rozešel, se se mnou, protože mě podváděl po celý čas s jinou, co jsme spolu chodili. Nejprve jsem tomu nechtěla věřit, ale na konec jsme tomu uvěřila. V tu chvíli jsem ho chtěla zabít, zařvat na něho, že je totální magor a, že ho nenávidím, ale zmohla jsem se jenom na to, že jsem utekla na záchod a brečela celou přestávku a nechtěla vylézt. A když jsem vyšla… " Nemysli, na to, Diano" zašeptala jsem. Ale nešlo na to přestat myslet. Nenáviděla jsem, jak mi to mohl udělat, říkal mi, že mě miluje a pak mi řekne, že mi po celý vztah lhal a podváděl mě s mojí nejlepší kámoškou. Zuzana byla moje nejlepší kámoška, svěřovala jsem se jí se vším. Nechápu co má ona? Že je blondýna, ale já mám dlouhé hnědé vlasy, nebo to že ona má modré oči, ale já mám hnědozelené, postavu máme stejnou, hubenou a krásnou. Vždy mi tvrdila, že nikoho nechce, že o žádného kluka nemá zájem. A zase Adam mi říkal, že se mu blondýny vůbec nelíbí. "Prostě na to Diano, nemysli" zakřičela jsem a bouchla se do hlavy. Nechtěla jsem křičet, protože moje mamka o tomhle vůbec nic neví a ani nechci, aby to věděla, ale teď jsem omylem zakřičela. Stále ho miluju i po tým, co mi udělal. Nemůžu přestat myslet na ty krásné chvíle, co jsme spolu přežili. Dala jsem mu všechno, i když je mi teprve 17 let, ale dá se to tak říct. "Bože Diano, bude lepší, když si půjdeš lehnout" řekla mamka. Podívala jsem se na ni a řekla " Ještě ne, nechci jít spát." Řekla jsem a podívala na ulici. " Co tě trápí, zlatíčko?" zeptala se. Zachovej klid a odpověz, pomyslela jsem si. " Nic, mami" řekla jsem to úplně normálně, což jsem byla ze sebe překvapená, jak jsem to řekla. Usmála se na mě a odešla. Lehla jsem si do postele, i když se mi vůbec nechtělo spát a zavřela oči. Pokoušela jsem se zaspat, protože už jsem nechtěla na Adama myslet. Nakonec se mi to podařilo a upadla do říše snů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama